Udana inauguracja sezonu
Dzisiejszy mecz rozpoczął sie z lekkim opóźnieniem ze względu na zle warunki atmosferyczne. Jednak nasza druzyna caly czas byla mocno zmotywowana, aby dobrze rozpocząć ten sezon, co widac bylo w pierwszych 15 minutach gdy stwarzaliśmy sobie sporo okazji do zdobycia bramki. Wynik spotkania otworzył Karol Tatar, ktory po prostopadłym podaniu od Konrada Chamery zakończył akcje. Następnie nasza druzyna lekko sie cofnęła przez co straciliśmy bramke po rzucie rożnym. Pierwsza polowe zakończyliśmy zwycięsko, po świetnym podaniu prosto na glowe od Dawida Kapusty ,Dominik Dąbek strzałem z głowy ustalił wynik pierwszej połowy.
Druga połowa byla równie ciekawa i również poczatek połowy należał do nas. Szybkie dwie bramki strzelone przez Łukasza Macha(asysta Dawid Kapusta), oraz przez Karola Chamerę(asysta Karol Tatar) Jak sie pozniej okazało byly ostatnimi bramkami w tym meczu, pomimo ze sytuacje miała jedna jak i druga druzyna. Sporo zmian w drugiej polowie daly duzo świeżości przez co nasza druzyna pewnie wygrywa pierwsze spotkanie w tym sezonie!!
Dziękujemy druzynie z Jadach za dobre spotkanie i życzymy powodzenia w dalszych meczach A klasy.