Tylko remis z Kopciami .
Przed meczem wiedzieliśmy, że dzisiejsze spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych. I tak tez było. Od pierwszej minuty jedna jak i druga drużyna nie zamierzała odpuszczać, i co jakiś czas stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Niestety skuteczność zawodziła i pomimo kilku okazji z każdej ze stron pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.
W przerwie kilka podpowiedzi od trenera, wymiana spostrzeżeń między zawodnikami przyniosły efekty w drugiej połowie. Nasza drużyna wyszła mocniej skoncentrowana przez co stwarzaliśmy sobie więcej okazji do zdobycia bramki. Jednak skuteczność znów zawiodła i koniec końców musimy się zadowolić bezbramkowym remisem.
Dziękujemy drużynie z Kopci za dobry mecz i życzymy powodzenia w następnych kolejkach.